Україна
Новини Київської області
Макарів
Відбудова регіону

Для постраждалих на Київщині влада може придбати 72 квартири та збудувати 70–75 будинків

При цьому непридатними для проживання в пристоличному регіоні визнали понад 5400 будівель.

Для постраждалих на Київщині влада може придбати 72 квартири та збудувати 70–75 будинків - зображення

У межах виділеного фінансування Київською ОДА є можливість придбати для громадян, які втратили житло 72 квартири та збудувати 70–75 приватних будинків (залежно від площі) на всю Київську область. Як повідомив голова Макарівської громади Вадим Токар у Telegram, відповідне рішення дане питання обговорювали на засіданні КОВА з питань надання та відновлення житла, зруйнованого внаслідок бойових дій на території Київської області.

Він також зазначив, що із зазначено кількості 10 будинків побудують на Макарівщині.

"10 індивідуальних житлових будинків передбачили для мешканців Макарівської громади. Враховуючи масштаби руйнувань, що зазнала наша громада, а це 585 повністю зруйнованих приватних будинків - це не вирішує проблем всіх жителів.

Ми розуміємо, що наразі кошти держава витрачає на оборону нашої країни, тому робимо все можливе, щоб відшукати додаткові джерела фінансування для відбудови зруйнованого житла в громаді", –

голова Макарівської громади Вадим Токар

За його словами, на комісії також зауважили, що першочергово житло за обласними програмами отримуватимуть родини загиблих захисників та багатодітні сім’ї.

Чиї саме заявки будуть погоджені буде відомо вже наступного тижня.

Як повідомлялося раніше, на Київщині визнали непридатними для проживання понад 5400 будівель.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.