Новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Для обслуговування людей 60+ планують визначити часові рамки


Найоптимальнішим часом, коли літні люди можуть вирішувати свої справи (ходити до магазину, аптеки, банківської та іншої установ), на думку МОЗ, є години з 10:00 до 12:00.

Для обслуговування людей +60 планують визначити часові рамки
фото - unsplash.com

Щоб зменшити розповсюдження коронавірусу, особливо серед людей похилого віку, МОЗ звернулося до Кабміну з проханням посилити карантинні обмеження на території України. Про це під час брифінгу заявив заступник глави МОЗ та головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

«Ми хочемо порекомендувати встановити годину для літних людей. Порекомендувати суб'єктам господарювання, які здійснюють торгівлю, аптекам та іншим магазинам запровадити час, наприклад, з 10-ї до 12-ї, коли б ми усі розуміли, що це час для людей 60+ років», – пояснив Віктор Ляшко.

За його словами, статистичні дані свідчать, що саме люди такого віку найважче переносять коронавірус та становлять 70% від усіх жертв COVID-19.

Проте встановлення зазначених часових меж не заборонить людям 60+ відвідувати магазини у будь-який інший час. 

Нагадаємо, що з 2 листопада в Україні працює цілодобовий контакт-центр для протидії COVID-19. Зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19.