#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
За кордоном

Дитячий рекорд: кліп про акул набрав 10 млрд переглядів (ВІДЕО)

15.01.2022
Відео на дитячу пісеньку Baby Shark Dance побило абсолютний рекорд за кількістю переглядів на платформі YouTube.

Південнокорейська медіакомпанія Pinkfong 2016 року опублікувала на сервісі свій кліп на дитячу пісню Baby Shark. І ось у 2022 році всесвітньо популярне відео зі співами та танцями на однойменну мегахітову дитячу пісню побило рекорд переглядів на YouTube.

Воно стало першим відео у світі, що коли-небудь долало позначку у 10 мільярдів переглядів.

Текст пісні не має особливого змісту – у ній перераховуються члени родини акул.

Однак проста мелодія і яскрава картинка зробили свою справу – діти по всьому світу забезпечили відео місце у Книзі рекордів Гіннеса як найвідомішому відео.

Нагадаємо, YouTube запустить в Україні Shorts Fund. Сервіс дозволяє знімати короткі відео на смартфон і одразу публікувати їх, а вже з грудня автори таких відеороликів зможуть монетизувати свій контент.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.