Новини
Суспільство
За кордоном

Держдума РФ визнала так звані ЛДНР

За проголосували 400 російських депутатів.

Держдума РФ визнала так звані ЛДНР - зображення

Держдума проголосувала за ратифікацію угод про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу з так званими ЛДНР. За таке рішення проголосували 400 російських депутатів.

Держдума РФ визнала так звані ЛДНР - зображення

До слова, під час обговорення рішення лунали пропозиції внести поправку, за якою договори з так званими ЛДНР набудуть чинності з моменту опублікування, тобто вже сьогодні. Також російські депутати порівняли 22 лютого з 9 травня, запевняючи, що у такий спосіб вони хочуть начебто надають безпеку своїй країні та своїм дітям.

Нагадаємо, офіційна Москва тепер визнає окупований український Донбас як "незалежні держави" з центрами в Донецьку і Луганську.

Пізно вночі 22 лютого президент України Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО звернувся до українців та прокоментував визнання Росією "незалежності" так званих ЛДНР.

В свою чергу, міністр оборони України Олексій Резніков сказав, що ворог вчора показав своє справжнє обличчя.

Нагадаємо, в перші хвилини після звернення російського президента Путіна з'явилася низка реакцій світових лідерів, які були майже одностайними в оцінці ситуації щодо визнання "народних республік" в ОРДЛО – Росія порушує принципи міжнародного права.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.