Новини
Вишгород
Політика

Депутати Вишгородської райради голосують «з голосу»


Уже третю сесію поспіль голосування займає немало часу, бо електронна система досі не запрацювала.

Фото ІА "Погляд"

Сьогодні, 22 листопада, відбулася третя сесія Вишгородської районної ради VIII скликання. Організаційною особливістю проведення сесій районної ради нині є те, що депутати голосують поіменно. Тобто це відбувається так: після оголошення початку голосування з того чи іншого питання член лічильної комісії називає прізвища депутатів, а вони повідомляють – «за», «проти» чи «утримався». Підрахувавши « вручну» голоси, оприлюднюють результат.

Такий формат голосування займає певний час. «Погляд» підрахував – лише на «переклички» потрібно мінімум 40 секунд. Якщо ж депутат висловив свою позицію нечітко і доводиться перепитувати, або він вийшов, а лічильна комісія чекає відповіді, то й ще довше. У деяких питаннях від оголошення голосування до оприлюднення його результатів  минало більше трьох хвилин.

Райрада попереднього скликання мала свою електронну систему для голосування.

Як пояснив на сесії голова районної ради Андрій Анісімов,  справа в тому, що вона була налаштована на 36 депутатів – саме скільки їх було під час попередніх скликань. Зараз же 42. Саме в цьому криється проблема. «З наступного року питання вирішимо», зауважив Анісімов.

«Погляд» розповідав, кого обрали в Боярську міськраду.

Також «Погляд» інформував, що після пограбування й побиття мер Броварів вийшов на роботу

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.