Новини
Бородянка
Політика

Депутати Бородянки не чують людей


Причому роблять це в буквальному та переносному значеннях. Адже люди скандували та перекривали дорогу під час сесії Бородянської селищної ради.

Як нагадує народна обраниця Ольга Василевська-Смаглюк, не так давно завершились місцеві вибори до рад. А депутати Бородянської селищної ради вже забули про дані ними обіцянки — служити на благо громади, та пішли проти неї. Далі публікуємо пост народного депутата "без купюр".

На сьогоднішньому засіданні сесії Бородянської селищної ради депутат Ірина Захарченко з голосу винесла на порядок денний розгляд питання про продовження дії договору оренди "по ринку” своєму колезі Роману Дяченку. У той час під стінами ради проходив протест підприємців, які там працюють.

Не почувши громадян, та не взявши до уваги виявлені порушення під час надання дозвільних документів на проведення реконструкції торговельних приміщень, 18 депутатів підтримали дане рішення.

Утримались фракція “Слуга Народу” та окремі депутати, які більш виважено підходять до голосування.

Таким чином депутати Бородянської селищної ради продемонстрували, що не готові чути своїх виборців, а керуються інтересами колег-депутатів.

Я як народний депутат категорично засуджую та не підтримую такі дії депутатів Бородянської селищної ради. Звернулась в ДАБІ щодо скасування виданих містобудівних умов. Таким діям буде надана відповідна правова оцінка, а також досліджено законність останніх прийнятих рішень, в тому числі у судовому порядку.

Ольга Василевська-Смаглюк

Список депутатів, які голосували ЗА:

 1. Никифорова Наталія;
 2. Конопацький Ігор;
 3. Салахова Діна;
 4. Захарченко Ірина;
 5. Єрко Георгій;
 6. Свінтуховська Любов;
 7. Савченко Олександр;
 8. Кулик Сергій;
 9. Тонюк Володимир;
 10. Новікова Наталія;
 11. Віннічук Володимир;
 12. Музиченко Михайло;
 13. Пільник Тетяна;
 14. Бердник Надія;
 15. Шапаренко Геннадій;
 16. Науменко Тетяна;
 17. Науменко Дмитро;
 18. Клевчук Валентина.

Передісторія

Справа у тому, що вже понад два роки у Бородянці працівники ринку намагаються відстояти своє право на торгівлю. Ще у 2018-му орендар земельної ділянки, депутат-підприємець від “Нових облич” Роман Дяченко запланував реконструкцію базару – і для цього демонтував усі торговельні місця.

Три роки базар стояв у розрусі. І от за два тижні до закінчення терміну оренди депутат розгорнув бурхливу діяльність. Місцеві переконані – підприємець насправді готується до рейдерського захоплення ринку.  Зокрема, і «Погляд» повідомляв, що у Бородянці можуть знову «розбазарити базар».

Як ми інформували раніше, «ремонтні роботи», які місцеві охарактеризували як справжній «погром» на місці базару, що займає територію площею 1713 кв. м в центрі Бородянки, почалися ще влітку 2018-го. Це стало причиною конфлікту між власником та підприємцями, які торгували на цій частині ринку.

Тоді ж було вирішено, що орендар має показати хід дії реконструкції: оформити землю та представити містобудівну документацію. Проте й на сьогодні ця місцина виглядає практично так само, як і кілька років тому.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.