Демократичні перетворення: конкурс світлин про свободу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/55635118_2122668161155906_7930774265886932992_n.jpg)
Культурний фотографічний Центр PhotoCULT у партнерстві з Генеральним Консульством України в Мюнхені та Культурним Центром Пасінгер Фабрік продовжують конкурс фотографій на тему демократії у країнах, які зазнали агресії Росії.
Україна, Грузія та Молдова - три країни, які зазнали зазіхань від країни-сусіда - Росії. Тепер держави активно підтримують демократичні перетворення всередині суспільства. Однак минуле все ще залишається у пам'яті.
Фотоконкурс "Ми там, куди ми йшли. Реверсивний погляд у завтра" покликаний зберегти пам'ять, критично осмислити "вчора" та створити майбутнє, не повторюючи помилок.
Якщо у вас є фото, які відповідають темі конкурсу, до 25 квітня ще є можливість подати свої роботи. Один автор може подати не більше 20 світлин з текстом-концепцією англійською мовою.
Переможці зможуть представити свої роботи на виставці у Мюнхені.