Новини
Україна

Дефіцит потужності в енергосистемі поки що відсутній, – Укренерго

В енергетичній компанії розповіли, чим пояснюється відсутність дефіциту електрики.

Дефіцит потужності в енергосистемі поки що відсутній, – Укренерго - зображення

В українській енергосистемі наразі відсутній дефіцит потужності. Про це в понеділок, 13 лютого, повідомили в Укренерго.

"Наразі дефіцит потужності в енергосистемі поки що відсутній. Наявної потужності достатньо, щоб покрити потреби споживання", –

Укренерго

Також в енергетичній компанії розповіли, чим пояснюється відсутність дефіциту електрики.

"Відсутність дефіциту пояснюється тим, що після ремонтів у роботу включено додаткові енергоблоки на декількох теплових електростанціях, зросло виробництво електроенергії в енергосистемі, яке повною мірою покриває споживання. Також через повінь інтенсивно працюють гідроелектростанції. Збільшення світлового дня та ясна погода сприяють генерації з відновлюваних джерел енергії. Також триває імпорт електроенергії зі Словаччини", –

Укренерго

Також зазначається, що через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні поки що не доводились. Натомість заміри фактичного споживання в областях України проводяться відповідно до графіка.

Крім того уточнили, що через пошкоджену мережеву інфраструктуру в Одесі діють графіки погодинних відключень. У Київській, Хмельницькій, Житомирській областях та у м. Київ у міру зростання споживання теж можливе застосування відключень відповідно до графіків.

Раніше повідомлялося, що через ракетну атаку Укренерго скасувало "День без відключення світла" по всім регіонам.

Нагадаємо, 13 лютого на Київщині та в столиці може пройти без відключень світла.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.