Новини Київської області

Дарія Блашко з Київщини - чемпіонка України з біатлону

У Яворові на Львівщині з 25 по 28 грудня триває чемпіонат України з біатлону, який відзначився цікавою боротьбою за нагороди. Представниця Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України Дарія Блашко посіла третє місце у спринті (7,5 км) та виборола золото у гонці переслідування. Нагадаємо, що Дарія - українська біатлоністка білоруського походження, яка виступає за Київську область, отримала українське громадянство наприкінці 2017 року. Блашко була учасницею Кубку світу у складі збірної Білорусі, дворазова чемпіонка світу серед юніорів, володарка юніорського кубка IBU. Варто зазначити, що на останньому чемпіонаті України, що відбувся у Тисовці Львівської області, Дарія Блашко виграла спринт і гонку переслідування. Управління фізичної культури і спорту КОДА