Новини
Російсько-Українська війна

Данілов натякнув, що Україна вже може завдати удару по території рф (ВІДЕО)

Олексій Данілов заявив, що ніхто не забороняє знищувати цілі зброєю, виробленою в Україні.

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що з часом Україна отримає літаки-винищувачі F-16 американського виробництва, однак вже зараз Київ має власну зброю, яка здатна завдати удари по території росії.

Про це посадовець повідомив в інтерв'ю CNN.

"Це лише питання часу, коли ми отримаємо F-16. Вони обов'язково прийдуть. На жаль, тим часом ми втрачаємо наших людей, борючись за нашу незалежність. Що стосується російської території, то ніхто не забороняє нам знищувати цілі зброєю, виробленою в Україні. Чи є у нас така зброя? Так, є".

Зазначимо, західні країни заборонили Україні завдавати удари по території росії зброєю, наданою Заходом. Протягом війни на стратегічних об'єктах рф постійно відбуваються незрозумілі вибухи, але Україна ніколи публічно не визнавала свою відповідальність за це.

Керівник української розвідки Кирило Буданов минулого місяця передбачив “дедалі глибші атаки” всередині Росії, подалі від лінії фронту.

Буданов сказав ABC News у січні, що він “дуже радий бачити” атаки всередині Росії, але до кінця війни не може відповісти, чи відіграє Україна роль у таких ударах.

Як повідомляв "Погляд, в інтерв’ю The Washington Post Буданов повідомляв, що в України є агенти, що працюють всередині Росії, і це зруйнувало ілюзію безпеки, яку відчували раніше в Кремлі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.