Здоров'я
Україна-суспільство

COVID-19 в Україні: понад 13 тисяч нових випадків та понад 200 тисяч щеплень

Кількість виявлених випадків інфікування коронавірусною інфекцією знизилась у порівнянні з показником попередньої доби. Водночас Україна знову нарощує темпи вакцинації населення.

COVID-19 в Україні: понад 13 тисяч нових випадків та понад 200 тисяч щеплень - зображення
Фото: pixabay.com

Як інформує офіційний телеграм-канал МОЗ України, за минулу добу, 3 грудня, було зафіксовано 13 206 підтверджених випадків інфікування COVID-19, що більш ніж на пів сотні позитивних тестів менше, аніж напередодні.

Разом з тим, показник шпиталізацій за минулу добу склав 2 764, а летальних випадків зафіксували 436.

Водночас міністерство відзвітувало про хід вакцинальної кампанії проти COVID-19. Так за минулу добу було вакциновано 216 129 громадян. З них одну дозу отримали 75 557 осіб, а повністю імунізовано 140 572 особи.

COVID-19 в Україні: понад 13 тисяч нових випадків та понад 200 тисяч щеплень - зображення

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко прогнозує, що нова хвиля COVID-19 може прийти до України вже наприкінці січня, якщо не втрутяться нові мутації і цього не станеться ще раніше.

Також повідомлялося, що за листопад в Україні зробили майже 7,1 млн щеплень проти коронавірусної інфекції.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.