Новини
Україна-суспільство

Чотири провідні університети України запрошують до навчання ветеранів АТО


Києво-Могилянська академія, Київська школа економіки, Український Католицький Університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана оголосили конкурс на навчання на магістерських програмах.

Фото: ІА "Погляд"

Про це повідомляється на офіційній facebook-сторінці Мінветеранів.

Обов'язкові критерії участі у конкурсі:

  • статус учасника бойових дій або, за його відсутності, підтвердження від командування та двох побратимів про участь у бойових діях із зазначенням конкретних дат та місць дислокації;
  • успішний вступ на магістерську програму університетів-партнерів стипендії (НаУКМА, КШЕ, УКУ, КНЕУ) на контрактній основі;
  • зобов'язання по закінченню освіти працювати як мінімум рік за отриманою спеціальністю.

Подати онлайн-заявку для участі у конкурсі можна до 24 серпня 2020 року за посиланням

Вартість навчання повністю покриє Стипендія імені Богдана Радченка. Усім кандидатам на стипендію пропонують подати пакет документів до приймальної комісії обраного університету відповідно до правил, вказаних на сайті, та успішно скласти вступні іспити.

Для отримання стипендії бажано:

- відсутність диплома магістра або диплом, отриманий більш ніж 5 років тому;
- кандидат не брав раніше участі у подібних програмах;
- активна громадська діяльність.

Зазначимо, ми повідомляли, що цього року дітям з ОРДЛО при вступі до вишу необов'язково складати ЗНО. Відповідні внесення змін до закону «Про вищу освіту» для максимального спрощення вступу у заклади вищої освіти випускникам шкіл з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму ініціював президент України Володимир Зеленський. При цьому всі охочі з тимчасово окупованих територій навчатимуться в українських ЗВО безкоштовно.