Новини
Україна
Здоров'я

Чому датою локдауну обрали 8 січня


Дата була обрана на основі прогнозів аналітиків.

Фото: Камінська Дарина для ІА «Погляд»

8 число вибиралося з урахуванням тих прогнозів, що давалися аналітиками секретаріату РНБО, а також МОЗ, які прогнозували той чи інший показник до моменту настання піку.

Про це міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов розповів у ефірі каналу «Україна 24».

Фото із Фейсбук сторінки Олега Немчинова

Він зауважив, що попередня пропозиція була запровадити локдаун відразу після Нового року.

«Порахували ефект карантину вихідного дня, подивилися, на якому плато ми знаходимося щодо заповненості ліжок, і запропонували дату 8 число», - сказав Немчинов.

Так, ми розповідали, що локдаун в Україні буде з 8 по 24 січня включно. 9 грудня Кабінет міністрів прийняв відповідне рішення. Щодо карантину вихідного дня, ми інформували, що за словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, від його введення постраждала сфера обслуговування і розваг з великою кількістю робочих місць. Тож в Україні тепер - 420 тис. безробітних.

Чому працюватиме транспорт

На це запитання міністр відповів, що маючи досвід березневого карантину, коли люди нарікали, що не можуть добратися до роботи, вирішили, що транспорт працюватиме. Проте він наголосив, що у маршрутках не всі пасажири притримуються соціальної дистанції.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що карантин і режим надзвичайної ситуації в Україні продовжать до 28 лютого.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал  «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини - обов'язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.