Новини
Вишгород
Російсько-Українська війна

Через війну в селі Луговики на Київщині не залишилося жодного вцілілого будинку

російські окупанти обстрілювали населений пункт із літаків.

Через війну в селі Луговики на Київщині не залишилося жодного вцілілого будинку - зображення

У селі Луговики Поліської громади немає жодного вцілілого будинку. За словами керівника гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба, в цьому населеному пункті на Київщині було вщент зруйновано 8 приватних будинків, адже російські окупанти обстрілювали село із літаків.

"У будинок Петра Михайловича, мешканця цього села, прилетіла ракета. Чоловік у цей час знаходився всередині будівлі – ховався під пічкою, що вціліла та врятувала його. Наразі Петро Михайлович живе в сусідньому будинку та говорить, що переживе всіх окупантів", –

керівник гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба

Наразі в селі Луговики тривають відновлювальні роботи. Зазначається, що тут уже працює електрика та газопостачання. Паралельно з цим в селі фіксуються всі пошкодження цивільної інфраструктури задля подальшої компенсації майна.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. У травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Нагадаємо, в Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла. Там побудувати будинки планують буквально за місяць.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.