Новини
Бородянка
Немішаєве
Надзвичайні ситуації

Через спалах інфекційного захворювання у Немішаєвому призупинили роботу дитсадка

09.09.2019 Бобрик Юлія 0

Причину спалаху шукатимуть у воді та харчових продуктах.

В Немішаївському дошкільному навчальному закладі «Лісова казка» був зафіксований спалах інфекційного захворювання, у зв’язку з чим у неділю, 8 вересня, відбулося термінове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської РДА.

Під час засідання члени комісії озвучили припущення щодо причин та умов, що призводять до порушень вимог санітарного законодавства в зазначеному закладі, повідомляє Бородянська РДА.

Наразі відомо, що Бородянським РУ ГУ Держпродживслужби разом з Ірпінсмьким міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗ України» взято проби води, харчових продуктів та змивів на проведення бактеріологічних обстежень на патогенну флору об’єктів довкілля.

Аби локалізувати та ліквідувати ускладнення санітарно-епідемічної ситуації під час засідання було вирішено призупинити роботу ДНЗ «Лісова казка» на два дні, 9 та 10 вересня, до отримання результатів досліджень. Протягом цього терміну будуть відібрані додаткові проби води в дитячому садочку, проведено аналізи води в мережі центрального водопостачання, а також проведено контроль наявності сертифікатів якості та термінів використання бутильованої води для користування в ДНЗ.

Нагадаємо, за період червень 2015 – березень 2019 рр до лабораторії в Ірпені звернулися 71 особа з числа жителів Бородянського району з проханням дослідити воду з криниць на вміст нітратів. З 7-ми обстежень індивідуальних колодязів за 1 квартал 2019 р. перевищення по нітратам виявлено в 4-х випадках (57%).