Буча
Україна-суспільство

Центр ДІЯ.Бізнес знову запрацював у деокупованій Бучі (ВІДЕО)

Центр ДІЯ.Бізнес знову відновив свою роботу у Бучі. Він офіційно відкрився ще у грудні минулого року. Тут місцеві підприємці отримували безкоштовні консультації та шукали інвесторів.

Після повномасштабного вторгнення росії, місто потрапило в окупацію. Житловий квартал ”Continent” в якому знаходився центр - став місцем запеклих боїв та був пошкоджений.

Однак, працівники Центру продовжували допомагати підприємцям в онлайн-форматі. Центр ДІЯ.Бізнес вдалось відновити за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та за підтримки компаній Visa й Caparol Ukraine. Про роботу Центру в умовах війни дивіться у сюжеті Марії Марчук.

Центр був в окупації та зазнав значних руйнувань, але продовжував працювати в онлайн-форматі. Нині, завдяки нашим героям із ЗСУ та роботі команди Мінцифри, «Дія.Бізнес» може знову повноцінно працювати в українській Бучі.

У відновленому центрі стало більше можливостей для підприємців: надання підтримки місцевим підприємцям, консультації з розвитку локального бізнесу, релокейт підприємств зі східних областей, психологічна підтримка жителів Бучанського регіону та проведення освітніх заходів та програм. 


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.