Новини Київської області
Економіка

Бюджет Київщини досі не ухвалений

Київська обласна рада має негайно призначити позачергову сесію для ухвалення бюджету регіону на 2022 рік.

Бюджет Київщини досі не ухвалений - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила пресслужба КОДА, очільник облдержадміністрації Василь Володін у зверненні до голів фракцій в облраді заявив, що ухвалення бюджету Київської області на цей рік відкладають з невідомих причин.

Найближча сесія Київської облради, на якій депутати планують розглянути бюджетне питання призначена на 17 лютого.

Доки не ухвалили річний бюджет у Київській області тисячі сімей, зокрема, з медичних та освітніх галузей ризикують залишитися без зарплат, наголосив Володін.

"Будинки дитини не будуть мати можливості закупити продукти харчування. Під загрозу ставляться виплати соціальних допомог найуразливішим верствам населення. Понад 65 тисяч чорнобильців можуть залишитися без пільгового медичного обслуговування. Ситуація вже дестабілізує соціальну сферу області. Замість того, щоб розглянути та прийняти бюджет негайно, сесія призначається аж на 17 лютого. При цьому до бюджету утримання жодного разу не було ніяких зауважень і він готовий до прийняття", – нагадав Володін.

Він закликав депутатів залишити політичні ігри та консолідувати зусилля на благо людей, що мешкають у Київському регіоні.

"Не потрібно розхитувати ситуацію. Це тільки на руку ворогам України. Депутатами вас обрали люди. Тож дійте в інтересах всіх жителів Київщини. Закликаю  консолідувати наші зусилля та негайно скликати позачергову сесію Київської обласної ради для прийняття бюджету області на 2022 рік. Готовий до співпраці", – наголосив голова ОДА.

Нагадаємо, в Київоблраді пояснили, чому досі не прийнято бюджет. Робота щодо вивчення та опрацювання документів в обласній раді триває.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.