Ірпінь
Новини компаній

Buro – сучасний коворкінг відкрився в Ірпені

Buro - це новий коворкінг в Ірпені. Ірпінчанам, аби попрацювати в затишному просторі тепер не доведеться думати про оренду офісу чи стояти в заторах до Києва.

Buro – сучасний коворкінг відкрився в Ірпені - зображення

Що таке коворкінг?

Коворкінг працює в форматі open space. Для гостей створені робочі місця, швидкісний інтернет, принтер/сканер/ксерокс і обладнана косметикою та гігієнічними засобами вбиральня.

Як зазначають організатои простору: "Кожен день ми готуємо для клієнтів коворкінгу напої, снеки та фрукти, що входять у вартість відвідувань".

Buro – сучасний коворкінг відкрився в Ірпені - зображення

Чим займаються у коворкінгу?

У коворкінгу проходять ігри Кешфлоу, лекції, майстеркласи і нетворкінг зустрічі. Також, ви можете орендувати простір або його частину для проведення свого івенту у місті Ірпінь.

Buro – сучасний коворкінг відкрився в Ірпені - зображення

Місце знаходження та вартість

Коворкінг знаходиться у місті Ірпінь біля Центрального парку за адресою вул. Чехова, буд. 11 (ЖК Рококо Віол). Графік роботи: 10:00 - 19:00 з понеділка по п’ятницю.

Аналогів Buro у місті поки немає. Як зазначає власниця Євгенія Пахомова, модний інтер’єр коворкінгу створений спеціально для прогресивної молоді.

Вартість відвідувань: 70 грн за годину, або 300 грн за день. На абонементи діють знижки. Детальніше про роботу коворкінгу в соціальних мережах.

Buro – сучасний коворкінг відкрився в Ірпені - зображення
Євгенія Пахомова

Раніше ми повідомляли, що центр ДІЯ.Бізнес знову відновив свою роботу у Бучі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.