Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

Будуть дуже гострі події на всьому фронті, – ГУР

Про відступ і відвід російських військ поки мова не йде.

Будуть дуже гострі події на всьому фронті, – ГУР - зображення
Фото: ЗСУ

За даними розвідки, найближчим часом можна очікувати "гострих подій" на фронті. Про це в ефірі телемарафону 17 серпня повідомив представник прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

"По всій лінії зіткнення ми бачимо активні бойові дії. Про те, що росія відведе свої війська з території України, наразі вони говорити не готові, але Україна буде звільняти усі свої території, захоплені ворогом. Найближчим часом будуть гострі події на всьому фронті. Ми не говоримо про прив’язку до якихось дат. Зараз говорять багато про День незалежності, хоча цей фактор треба враховувати", –

представник прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов

За словами Юсова, серпень і вересень будуть надзвичайно важливими періодами для подальшого розвитку бойових дій на всьому фронті.

Нагадаємо, за даними повітряних сил ЗСУ, біля українських кордонів 800 одиниць російської авіатехніки. Натомість Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний повідомив, що ворог щодня здійснює близько 700-800 обстрілів позицій ЗСУ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.