Бровари
Суспільство

Броварчан попередили про зміни у платівках за комуналку

"Броваритепловодоенергія" повідомляє, що оплату за обслуговування з постачання тепла і гарячої води вивели в окремий платіж.

Броварчан попередили про зміни у платівках за комуналку - зображення
Фото: pixabay.com

Як повідомила пресслужба комунального підприємства "Броваритепловодоенергія", вартість абонентського обслуговування за постачання тепла і гарячої води раніше враховувалась в тарифах на комунальні послуги, однак після змін у законодавстві їх вивели в окремий платіж.

Зазначається, що абонентська плата нараховується всім споживачам, із якими укладено індивідуальний договір про надання послуги (населення, бюджетні установи, організації та інші).

Розмір плати за абоненетське обслуговування складає:

  • послуга з постачання теплової енергії – 23,79 грн у т.ч. ПДВ;

  • послуга з постачання гарячої води – 9,48 грн у т.ч. ПДВ.

Абонентська плата включає наступні витрати:

  • витрати, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги (договірна робота, яка буде проводиться безпосередньо за кожною квартирою/ нежитловим приміщенням);

  • витрати підприємства із здійснення розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами;

  • нарахування та стягнення плати за спожиті комунальні послуги (ведення обліку кожної квартири, внесення показників, формування квитанцій);

  • витрати на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії і гарячої води (у разі їх наявності);

  • виконання інших функцій, пов’язаних із обслуговуванням абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем).

У підприємстві відзначили, що плата за абонентське обслуговування нараховується щомісячно протягом року та сплачується на один банківський рахунок разом із послугами з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води.

А тому і термін оплати аналогічний іншим послугам – до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Також необхідно нагадати, що на оплату абонентського обслуговування надається субсидія.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, під час брифінгу за результатами робочої поїздки до Луганської області, заявив, що тарифи на газ і опалення для населення зростати не будуть.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.