Новини
Культура
Україна-суспільство

Бронзовий Кобзар: в Італії відкрили пам’ятник Тарасу Шевченку


В італійській Флоренції 9 травня відкрили пам’ятник Тарасу Шевченку. Автор бронзової скульптури - відомий український митець Олег Пінчук.

Як повідомляє Diaspora.ua, пам’ятник розташований у центрі Флоренції, в саду Biblioteca delle Oblate - однієї з найбільших бібліотек у міста, поруч з головною окрасою Флоренції собором Санта-Марія-дель-Фйоре.

Розташування скульптури Кобзаря у Флоренції невипадкове - вона є містом-побратимом Києва, а також однією зі світових культурних столиць.Зауважимо, що це другий пам'ятник Тарасу Шевченку в Італії. Перший з'явився в 1973 році біля збудованих Йосипом Сліпим Собору св.Софії та УКУ. Він є одним з найоригінальніших пам'ятників Кобзарю.

Раніше «Погляд» повідомляв про Тараса Шевченка, як рок-зірку. Читайте також про те, що Україна відзначає 207-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.