Бориспільські водії п'ють за кермом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/55759821_2369888306566291_4357032463940190208_n.jpg)
26 березня, близько 17-ї години, свідомий громадянин повідомив, що ним помічено автомобіль, водій якого, знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2105 з метою перевірки інформації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/54800068_2369888319899623_6250484520257060864_n.jpg)
Під час спілкування з 45-річним громадянином охоронці порядку виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Водій погодився пройти тест на алкотестері "Драгер". Результат був нечуваним - 2.79 проміле, що майже в 14 разі перевищує допустиму норму.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/55826915_2369888289899626_4319167950654275584_n.jpg)
На водія складено відповідні адміністративні матеріали та відсторонено від керування транспортним засобом. Остаточне рішення щодо притягнення до відповідальності прийматиме суду.