Бориспільщина: 10-ти річний хлопчик збрехав поліції про вбивство
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87173355_2801636489891505_3975186919020560384_o.jpg)
Школяр із села Кучаків декілька раз зателефонував до поліції та повідомив, що став свідком вбивства чоловіка.
Також він розповів, що невідомі люди, які скоїли злочин, були в чорних масках і зі зброєю в руках. Однак, щоразу заявник вказував іншу адресу.
Для того, щоб з’ясувати отриману інформацію, група реагування патрульної поліції Бориспільського відділу поліції одразу виїхала у зазначене село. В дорозі поліцейські продовжували по мобільному телефону спілкуватися з хлопчиком, який детально описав місцевість, де він наразі знаходиться.
Саме таким чином вдалося працівникам поліції швидко розшукати місце проживання школяра. Там він зазнався, що таким чином просто захотів пожартувати, оскільки з бабусею вдома йому було сумно.
За недитячі витівки свого маленького сина відповідатиме його мати, яка на той час була у столиці на роботі. Відносно жінки працівники поліції склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.
Ювенальні поліцейські провели бесіду з хлопчаком, щоб у подальшому таких «розваг» він більше не придумував.