Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Київ

Бориспіль: Олена Зеленська відвідала НВК «Гімназія «Перспектива»


Перша леді та кулінарний експерт Євген Клопотенко проінспектували меню НВК «Гімназія «Перспектива», в якій впроваджено програму Євгена «Нове шкільне харчування Cult Food».

Якісно свіже меню, раціонально підібрані смакові поєднання, естетично подана їжа, можливість обрати страву на свій смак – ось лише частина нововведень, які пропонує ця програма.

"На практиці у школах, які відвідали, це має такий вигляд: декілька страв, серед яких учні можуть обрати саме ту, яку хочеться; комп’ютерні програми для розрахунку калорій та різноманітності меню; обов’язковий контроль потенційних алергенів у стравах, про які заздалегідь попереджають (наприклад, цитрусові, молоко). Результат – гарантовано нагодовані діти, бо на власні очі бачила, як їм смакує (я теж не втрималася й скуштувала локшинник з молочним соусом – справді смачно!), та задоволені батьки", - розповіла дружина президента.

Зазначимо, що дітям дійсно подобається нове меню, а батьки школярів нарешті впевнені, що у навчальному закладі їхні нащадки отримують збалансоване та корисне харчування.

Нове Шкільне Харчування – це проект з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко. 

Метою програми “Нове шкільне харчування” є підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах.

У рамках проекту було розроблено “Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах”, а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні.