Борці Київської обласної ШВСМ здобули чергові нагороди на Кубку України
Спортсмени Київської обласної ШВСМ закінчили свій виступ на Кубку України з вільної боротьби, здобувши ще три нагороди.
"ПОГЛЯД" вже писав про здобутки "вільників" Київщини на цих змаганнях.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78994114_2208158052825484_6872644935770701824_n.jpg)
Рустам РАСУЄВ у вазі 79кг у одному з найцікавіших та найвидовищних поєдинків Кубку поступився своєму супернику двома балами та став віце-чемпіоном змагань. Валентин БАБІЙ, також у вазі 79кг, виборов бронзу, а Анна МАЗУРКЕВИЧ стала бронзовою призеркою у вазі до 72кг.
Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів з нагородами та гарним завершенням змагального сезону-2019! Успіхів вам у майбутньому та нових перемог! - йдеться на сторінці КО ШВСМ.