Новини
Українка
Автоновини

BlaBlaCar призупиняє автобусні маршрути в Україні, поїздки на авто залишаються


Згідно з рішенням уряду України від 16 березня 2020 року про заборону пасажирських перевезень, BlaBlaCar тимчасово призупинить всі внутрішні і міжнародні автобусні маршрути, в тому числі на платформі Busfor, починаючи з 18 березня 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба BlaBlaCar.

Це означає, що бронювання автобусних поїздок на BlaBlaCar і Busfor буде тимчасово недоступним для користувачів до подальшого повідомлення.

Користувачів обох платформ поінформують про зміни додатково за допомогою email розсилок.

Що стосується бронювання приватних поїздок на особистих автомобілях на BlaBlaCar, то вони будуть, як і раніше, доступними для людей.

BlaBlaCar рекомендує своїм користувачам діяти відповідно до положень національних і місцевих органів влади і правил профілактики. Сюди входять і обмеження великої кількості подорожей в межах України.

У BlaBlaCar зазначили, що на тлі сильного падіння активності автобусних перевезень в перші тижні березня, автомобільні перевезення демонструють деяку стійкість. Така різниця може бути пояснена перевагою подорожувати на автомобілі, взаємодіючи при цьому з мінімальною кількістю людей, не відвідуючи вокзали, і при цьому маючи можливість зателефонувати і поговорити з попутниками перед поїздкою, переконавшись, що всі учасники поїздки почуваються добре.

Проте, в нинішній ситуації «соціального дистанціювання» у компанії наполегливо рекомендують користувачам скасувати всі нетермінові поїздки з попутниками.