Новини
За кордоном
Надзвичайні ситуації

Біля берегів Нігерії горить судно з нафтою (ВІДЕО)

За даними компанії, що орендує судно, на ньому працювало 10 членів екіпажу.

Коло берегів Нігерії стався вибух на борту плавучого нафтовидобувного судна FPSO Trinity Spirit, що належить Shebah Exploration and Production Company Limited (SEPCOL).

Про це повідомляє Daily Trust.

"Керівництво SEPCOL оголошує про нещасний випадок – пожежу на офшорному об'єкті FPSO Trinity Spirit, що виникла внаслідок вибуху. У нас немає інформації про жертв, але ми можемо підтвердити, що на борту судна до інциденту було десять членів екіпажу", – повідомляє компанія.

Моряки та екіпаж наразі зникли безвісти. За непідтвердженою інформацією, вони загинули в результаті вибуху.

Про причини вибуху та кількість сирої нафти, що зберігалась на Trinity Spirit, інформація поки що відсутня. Але експерти говорять, що подібне судно за добу може переробляти 22 тисячі барелів нафти і зберігати до 2 мільйонів.

Вважається, що інцидент викликав паніку серед робітників, які обслуговують інші нафтові підприємства поблизу, оскільки вони безпорадно спостерігали, як вогонь продовжує палати на об’єкті.

Також повідомлялося, що рибалки були першими рятувальниками, які прибули в район, але інтенсивність вогню не дозволила їм підійти ближче до місця події.

Нагадаємо, на заході африканської Гани, поблизу шахтарського міста Богосо вантажівка з вибухівкою врізалася у мотоцикл.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.