Новини
Новини світу
За кордоном

Більшість європейців вірять у перемогу України у війні (ВІДЕО)

Загалом 61% громадян ЄС вірять, що війна закінчиться на користь України.

61% громадян ЄС вірять, що війна закінчиться на користь України.

Про це свідчать результати опитування eupinions.

Найбільше тих, хто вірить у перемогу України, в Польщі – 81%. Найбільш скептично налаштовані громадяни Італії та Німеччини, але й там в перемогу України вірить більше половини громадян – 51% та 55% відповідно.

Загальноєвропейське опитування також показало, що 68% респондентів розглядають вторгнення в Україну як напад на Європу в цілому.

Частка тих, хто погоджується з цим твердженням, у кожній країні-члені ЄС коливається від 64% у Бельгії до 79% у Польщі.

Більшість громадян ЄС, які взяли участь в опитуванні, вважають, що Україна захищає цінності, які поділяють усі європейські країни. Частка тих, хто погоджується з цим твердженням, у кожній країні-члені ЄС коливається від 59% у Німеччині та Італії до 72% у Польщі.

Ізабелл Гоффманн, голова eupinions та експерт з питань Європи у Фонді Бертельсманна, зазначила, що єдність є "важливим сигналом", а спільні цінності є "наріжним каменем підтримки, що надається Україні з боку ЄС та його країн-членів".

В опитуванні, проведеному в грудні 2022 року, було опитано майже 13 300 громадян ЄС у Бельгії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Польщі та Іспанії.

Нагадаємо, Єнс Столтенберг заявив, що для вступу України в НАТО необхідно здобути перемогу. Єдиний шлях для інтеграції й подальшого руху України до тіснішого євроатлантичного співробітництва – забезпечити, щоб Україна взяла гору як суверенна держава.

Також, на початку лютого Європарламент ухвалив резолюцію: більше зброї, відновлення України та жорсткіші санкції проти рф. А саме, ввести санкції проти "Лукойлу" та "Росатома" і відмовитися від імпорту урану з росії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.