Більше трьох тонн малька випустили до водойм Київщини
Протягом трьох останніх днів тривало зариблення декількох водосховищ Київської області. Загальна вага випущеної риби становить 3 342 кг.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57154448_2172870606122786_1897567579879243776_n.jpg)
Так, більше тонни мальків рослиноїдних видів риби, а саме 1,072 кг, запустили до Київського водосховища у селі Лебедівка Вишгородського району. Ініціювала зариблення Асоціація рибалок-промисловиків Київського водосховища.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57198736_2172872369455943_4995403975814545408_n.jpg)
Інше зариблення відбулось на Бородянщині. Там до Новогреблянського водосховища, розташованого в адмінмежах Клавдієво - Тарасівської сільської ради, запустили 2 240 кілограмів риби, а саме коропа, товстолоба, білого амура, а також і 30 кг плітки та окуня. Це зариблення відбулося за кошти користувача спеціального товарного рибного господарства
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57133770_2172870832789430_5054701363749978112_n.jpg)
Інформує : Київський Рибоохоронний Патруль