Новини
Біла Церква
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Білоцерківську шахрайку знову судитимуть: вона ошукала людей на 320 тисяч грн


Шахрайка обіцяла довірливим людям відпочинок за кордоном.

Про це повідомили у поліції Київщини.

У червні цього року білоцерківські поліцейські направляли до суду кримінальне провадження щодо обвинувачення цієї 54-річної жінки у шахрайський діях. Тоді вона «організовувала» дешеві туристичні тури до Італії.

Суд виніс покарання для жінки – штраф у розмірі 1,7 тисяча гривень, який засуджена справно заплатила. Однак, щоб «відшкодувати свої збитки» вона продовжила свою злочинну  діяльність.

Білоцерківська аферистка продовжила «працювати» за старою схемою. В мобільному додатку пропонувала людям поїздки за кордон за привабливою ціною. Детально описувала умови відпочинку, подорожі, навіть видавала квитанції про сплату екскурсійних поїздок. На гроші, які платили клієнти, «бронювала» білети на літаки та проживання в готелях.

Вдруге аферистку затримали в серпні 2019 року в аеропорту «Бориспіль». Там зібралася група обманутих туристів, яким жінка день-у-день обіцяла відліт  до країни ближнього зарубіжжя. Тоді суд обрав міру запобіжного заходу для шахрайки – арешт. Однак після сплати застави у розмірі 40 тисяч гривень  її відпустили зі слідчого ізолятору.

Цього разу жертвами шахрайки стали 28 довірливих громадян.  А її кримінальний заробіток злодійки склав 320 тисяч гривень.

Працівники поліції провели всебічне, об’єктивне розслідування і кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України направлено до суду. Санкція статті передбачає від сплати штрафу до ста неоподаткованих мінімумів громадян до позбавлення волі на строк до трьох років. Міру покарання для жінки визначить суд.