Новини
Вишгород
Київщина-суспільство

Безхатько отримав притулок на Вишгородщині


Щоб допомогти людині з інвалідністю, підключились і державні служби, і волонтери.

Фото з Фейсбук-сторінки Світлани Рулевської

За цей тиждень було зроблено чимало для безхатченка Віктора – про це повідомила керівник Вишгородської районної організації Червоного хреста України Світлана Рулевська.

«Інколи, щоб побачити потрібно дивитися серцем. Хочу подякувати державним службам Вишгорода і Вишгородського району, які підключилися до того, щоб людина з інвалідністю, яка ночує на вулиці, і немає можливості ходити, отримала притулок», зауважила пані Світлана.

Вона розповіла, що наразі Віктор є клієнтом Київського центру комплексного обслуговування бездомних осіб в селі Ясногородка Вишгородського району, і почувається добре.

Фото з Фейсбук-сторінки Світлани Рулевської

А щоб все це відбулося, було задіяно немало людей і організацій. Підтримала справу  заступник голови Вишгородської РДА Тетяна Волотовська. Співробітники Вишгородського відділу поліції відвезли Віктора у Ясногородку у свій вихідний.

Фото з Фейсбук-сторінки Світлани Рулевської

Бригада КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради виїхала для того, аби провести медичний  огляд Віктора.

Вишгородська районна організація Червоного хреста України та її загін швидкого реагування організували допомогу Віктору, забезпечили  теплим одягом.

Фото з Фейсбук-сторінки Світлани Рулевської

Як повідомляв «Погляд», в Ірпені напали та обікрали чоловіка.

Також «Погляд» розповідав про деталі пожежі у Харкові: стало відомо, чому не врятували усіх.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.