Ірпінь
Буча

BEST відновлює Інтернет: Ірпінь-Буча. Вулиці Ново-Оскольська, Героїв Майдану, Северинівська (ВІДЕО)

Компанія «Бест» — це регіональний провайдер, що пропонує телекомунікаційні послуги на території м. Києва, Київської та Житомирської областей через власну оптоволоконну мережу та бездротові канали зв’язку.

В Ірпені на Київщині було пошкоджено понад 71 відсоток території міста.

У Київській області Ірпінь та Горенка є найбільш зруйнованими населеними пунктами. У Горенці пошкодження інфраструктури фіксують на 77% території, а в Ірпені – на 71% території.

У Гостомелі руйнування оцінюють у 58%, а в Бучі – 26%. Західна частина Києва постраждала на 1,4%. 

“В Ірпені пошкоджено понад 1000 будівель: 115 зруйновано повністю, 698 значно пошкоджено, 187 частково пошкоджено. Це – 71% від території міста”, – дані супутникового центру ООН Unosat.

Як повідомлялося, російські окупанти знищили та пошкодили понад 1100 будівель в Ірпені, зокрема 1060 об'єктів житлової та соціальної інфраструктури. Руйнування охопило 71% території міста. 115 будівель зруйновано повністю, 698 значно пошкоджено, 187 частково пошкоджено. За даними ООН Unosat, в Ірпені пошкоджено чотири освітніх заклади і три заклади охорони здоров'я.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.