Гостомель
Україна-суспільство

BEST відновлює Інтернет: Гостомель Пров. Мальовничий, вул. Свято-Покровська, Черняхівська, Вереснева (ВІДЕО)

Компанія «Бест» — це регіональний провайдер, що пропонує телекомунікаційні послуги на території м. Києва, Київської та Житомирської областей через власну оптоволоконну мережу та бездротові канали зв’язку.

Гостомель на Київщині одним із перших прийняв на себе удар російських військ під час повномасштабного вторгнення.

Найбільші руйнування в Гостомелі зазнали вулиці, які ведуть до однієї з перших цілей загарбників – аеропорту «Антонов», та район склозаводу.

У селищі понівечено обстрілами, спалено приватні та багатоповерхові будинки, автомобілі, дитячі майданчики, магазини, автозаправні станції.

Так, колись затишне котеджне містечко у провулку Мальовничому в сосновому лісі частково вигоріло, будинки, які не зруйнував вогонь, теж мають пошкодження від обстрілів загарбників.

Тут в околицях немає промислових підприємств, а до Гостомельського аеропорту – 5 кілометрів.

Багато домівок українців російська армія мародерів розграбувала, усі цінні речі викрала. А те, що не змогли взяти з собою, – варвари сплюндрували.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.