Без рубрики

"Батарейки, здавайтеся!": українцям гарантують переробку


Цього тижня вперше в Україні кожен зможе здати свої батарейки на гарантовану переробку в Європі. Про це повідомили організатори кампанії "Батарейки, здавайтеся!" .

Вони роболять так, щоб за переробку батарейок почали платити їх виробники з доходів з продажів.

До недавніх пір жодна із батарейок, які збиралися в Україні, не потрапляла на переробку. Всі зібрані батарейки лише зберігалися на складах або потрапляли до рук псевдопереробників, які викидали їх на сміттєзвалища. Причина в тому, що переробка батарейок збиткова і за неї потрібно платити", – запевнили учасники.

Тож, "Батарейки, здавайтеся" у 2018 році заключили партнерство про переробку українських батарейок із заводами Redux в Німеччині та Recupyl в Польщі.

Так, перший контейнер встановли в Епіцентр К на Берковецькій, 6в у Києві. Також такі контейнери з’являться в усіх торгових центрах"Епіцентр" та "Нова Лінія" по Україні. Кожен зможе здати до 20 батарейок за раз.

На контейнері зображений бобрик в рамках кампанії "Звірята гарантують переробку". У такий спосіб людям легко відрізнити контейнери, за якими стоїть реальна переробка, від псевдозбору.