Новини
Російсько-Українська війна

Бахмут наш: військовий ЗСУ розповів про ситуацію в місті (ВІДЕО)

Військовий ЗСУ розповів про те, яка зараз ситуація в місті Бахмут. Незважаючи на те, що це місто уже кілька місяців поспіль намагається взяти російська армія - всі їхні спроби марні.

“Бахмут наш, орків тут немає, орки самоутилізуються, як і раніше, масовий суїцидальний характер це носить, але це їхній вибір”, - зазначив військовий.

Між тим у мережі з'явились повідомлення про певні успіхи, які має ЗСУ у Бахмуті. У дописі, опублікованому низкою інтернет-видань, вказано, що ворогів вибито з асфальтного заводу на східній околиці міста.

Наголошується, що "вагнерівців" нібито відкинуто на 2 км, при чому ці кілометри вони брали 2 місяці, а втратили - за 2 дні.

Юрій Мисягн, заступник голови Комітету ВРУ з безпеки та оборони, підтвердив, що бійці 93-ьої бригади "Холодний яр" дійсно здійснили подвиг: відсунули окупантів на 2 км на схід від Бахмута.

Навколо Бахмута ситуація залишається вкрай напруженою. Ворог пройти позиції не може, чисельні втрати у окупантів фіксуються фактично щоденно.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.