Новини
Новини Київської області

Антициклон Quincy продовжить морозити України: на Київщині на вихідних холодно та вітряно


Ясною погодою нас найближчі вихідні не порадують. Протягом суботи та неділі буде холодно, вітряно та хмарно. Причина такої погоди, на думку синоптика Наталки Діденко, в антициклоні Quincy, який морозить всю України.

«Потужний східний антициклон із красивим кіношним ім`ям Quincy (карта) вихідними й надалі нас виморожуватиме, але – дзуськи. Потепління я вже бачу, прогностичні моделі вказують на збільшення опадів та потепління з 28-го листопада», – пише синоптик. – «23–24 листопада в Україні очікується вночі –3..–9 градусів, а в денні години буде також не липень, від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла. У Києві 23-24 листопада опадів не передбачається, вітер вже не буде штормовим, проте все ж поривчастим. У нічні години – мороз, –4..–10 градусів. У денні години у столиці очікується від 2 морозу до 2 тепла».

За прогнозом Укргідрометцентру, 23 листопада на Київщині температура повітря вночі становитиме –8..–10°С, вдень –1..–3°С, вітер південно-східний 7–12 м/с, вночі та вдень без опадів.

Натомість у неділю, 24 листопада, вночі буде –6..–8°С, вдень 0..2°С, вітер південно-східний 5–10 м/с, вночі та вдень без опадів.