#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Ірпінь

Антиромська акція протесту в Ірпені

18.10.2021 4

В Ірпені відбувалась акція протесту. Праві організації радикального спрямування та військові вийшли у центр міста. Приводом для акції було побиття хлопця біля кафе. Постраждалий - ветеран АТО Павло Поліщук. Праворадикальні організації звинуватили у побитті - неповнолітніх нападників з ромської громади. Потім 50 протестуючих вирушили на вулицю Університетську в Ірпені, де один із ромських будинків пікетували з димовими шашками та фаєрами. На акції звучали погрози насильства з ознаками міжетнічної ворожнечі. Поліція діалогу, місцева поліція та муніципальна варта супроводжували протестуючих. Акція закінчилась перемовинами з міським головою Олександром Маркушиним.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.