Україна
Анонси
Україна-суспільство

Антикорупційна школа для громадських активістів оголошує конкурс


Для участі до кінця 23 квітня треба заповнити анкету. Навчання спрямоване на талановитих людей, які прагнуть працювати над змінами в країні.  

П’ята Антикорупційна школа оголошує про конкурс учасників серед активних громадян. Програма розвитку ООН в Україні, #USAID_ВзаємоДія!, #USAID_Долучайся! та Міжнародний фонд Відродження шукають талановитих людей, які прагнуть і надалі працювати над змінами в країні. «У 2019-му ми підходимо до наших учасників іще більш індивідуально та організовуємо дві програми: Антикорупційну школу для громадських активістів і Антикорупційну школу для молоді. Скористайся шансом і подавайся до нас!», йдеться в повідомленні.

На конкурс можуть подавати заявки люди від 25 років – активісти та активістки, які вже мають сформовану команду, готові долучитися до запобігання корупції та поширення принципів прозорості і підзвітності, реалізації антикорупційної реформи, а також до формування культури несприйняття корупції в Україні.

Щоб узяти участь, потрібно заповнити  анкету учасника та дочекатися відповіді про відбір. Заняття відбудуться у Києві. Учасникам і учасницям компенсується проїзд та проживання.

Термін подачі заявок – 20-23 травня 2019 року Анкету. потрібно заповнити до кінця доби 23 квітня. Анкета розміщена за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFnyWjDtQHtSSGESv4tx8wQVnEEJUNrEpxIL2C9dhAramG4w/viewform

Пі час дії школи буде проаналізуємо роль і завдання неурядових організацій у суспільстві, можливості якісних змін та впливу на владу, вироблення публічної політики на місцях, а також побудова відносин з різними цільовими аудиторіями. Наскрізною темою Школи буде зв’язок громадських організацій, демократичних процесів і антикорупції у різних проявах. Учасники дізнаються про ефективні антикорупційні інструменти (публічні закупівлі, робота з даними, доступ до інформації, а також де шукати ресурси на впровадження своїх ідей), щоб потім використати їх у своїй темі. Також буде поінформовано про досвід реалізації проектів випускниками попередніх шкіл.

Кожна школа базується на принципах інклюзивності та недискримінації, рівного представлення чоловіків і жінок. Учасники та учасниці попередніх Антикорупційних шкіл, проведених Програмою розвитку ООН в Україні, програмами #USAID_Долучайся! та #USAID_ВзаємоДія! та Міжнародним фондом «Відродження», не можуть подавати заявки для участі. Результати відбору учасників надійдуть до 30 квітня на електронну пошту, вказану у заявці. Відібрані учасники та учасниці отримають читанку для обов’язкового ознайомлення перед початком Шкіл.