Новини
Україна
Політика

Англійська може отримати статус мови ділового спілкування в Україні

Дану пропозицію обговорювали в Уряді.

Англійська може отримати статус мови ділового спілкування в Україні - зображення
Фото: pixabay

Англійська мова може отримати статус мови ділового спілкування в Україні. Як повідомив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, цю можливість обговорили на урядовій нараді 6 червня.

"Наразі Кабінет Міністрів опрацьовує відповідну законодавчу ініціативу. Англійську сьогодні використовують у діловому спілкуванні в усьому цивілізованому світі, тож надання їй такого статусу в Україні сприятиме розвитку бізнесу, залученню інвестицій та пришвидшенню євроінтеграції України", –

прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Глава Уряду також зазначив, що профільньним міністерствам вже дано завдання опрацювати пропозиції та оформити відповідні документи щодо питання отримання англійській статусу ділового спілкування в Україні.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Національний архівний фонд (НАФ) України проведе масштабне оцифрування документів, що мають генеалогічну та історичну цінність.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.