Новини
Україна

Американці не поспішають покинути Україну – не вірять у напад Путіна (ВІДЕО)

Дехто вже повернувся, однак значна частина вважає, що навряд чи Росія вторгнеться в Україну. У зв'язку з цим вони не планують покидати нашу територію.

Багато громадян США проігнорували заклик Держдепу залишити територію України через високий рівень небезпеки. Вони вважають напад Росії малоймовірним та залишаються на території України.

Про це повідомляє Державний департамент США

"Ще є інша значна частина цієї групи людей, які сказали, що вирішили залишитися в Україні. І навіть попри те, що ми наполегливо закликаємо їх переглянути це рішення та радимо їм залишити країну через небезпеку, яку ми передбачаємо. Ми повністю поважаємо їхнє право зробити власний вибір. У людей є багато причин, чому вони не хочуть виїжджати. Наприклад, тому, що вони довгий час вже проживають в Україні", – сказав представник Державного департаменту США.

Він також наголосив, що у випадку реальних бойових в Україні Вашингтон не зможе відправити військових, щоб евакуювати американських громадян з країни.

Держдеп продовжує активно контактувати зі своїми громадянами, щоб зрозуміти, чи хочуть вони повернутися на батьківщину.

Нагадаємо, США та Канада перевели свої посольства з Києва до Львова. Рішення називають тимчасовою мірою і обіцяють, що дипломатичне відомство в українській столиці відновить свою роботу після стабілізації безпекової ситуації в Україні.

Раніше повідомлялося, що Японія рекомендувала своїм громадянам залишити Україну.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.