#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Світ-суспільство
Позитивні історії

Акція до Дня закоханих: імена колишніх на котячих лотках

08.02.2021 942 Гапон Юлія 000

Щоб залучити більше волонтерських пожертвувань для американського притулку, придумали незвичну акцію.

Притулок для тварин Lexington Humane Society, розташований у штаті Кентуккі, США, вигадав незвичну акцію до Дня закоханих - усім, кому розбили серце, тут пропонують написати імена колишніх на котячих лотках.

«Дозвольте нашим котам продемонструвати вашу огиду до колишнього/колишньої за допомогою нашої компанії. Лише за пожертву в розмірі 10 доларів ім’я вашого колишнього буде записано на одному з наших лотків», - зазначають у пості на офіційній сторінці притулку.

Цікаво, що за вашим бажанням працівники притулку можуть навіть надіслати вам фотодокази того, що кіт ходить саме у «ваш» лоток.

Щоб взяти участь в акції, необхідно перерахувати гроші й написати притулку в особисті повідомлення.

Ця акція завершиться у п’ятницю, 12 лютого, о 13:00, але лотки не вилучатимуть до 15 лютого.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що минулого року в День закоханих у київському виші започаткували вивчення нової дисципліни — “Економіка та родина”.

Також ми розповідали, що лебедя з Ірпеня передали до притулку в Межигір’ї.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.