#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Київ

Аеропорт Київ відновлює польоти з 16 червня

15.06.2020 1 Оксана Кириленко 0

Відновити міжнародні рейси з 16 червня з аеропорту "Київ" підтвердили 3 авіакомпанії: Belavia, LOT, WizzAir, а рейс до Запоріжжя готова виконувати авіакомпанія "Мотор Січ".

Напрямки, за якими відновиться авіасполучення з 16 червня

  • Belavia – Мінськ
  • LOT – Варшава
  • WizzAir – Біллунд (Данія), Афіни (Греція), Берлін (Німеччина), Вільнюс (Литва), Нюрнберг (Німеччина), Ларнака (Кіпр), Відень (Австрія), Бремен (Німеччина), Рига (Латвія), Лісабон (Португалія), Ганновер (Німеччина), Гданськ (Польща).

Водночас в аеропорту закликають пасажирів дотримуватися норм, запроваджених на повітряному транспорті відповідно до рекомендацій Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), Європейського агентства з безпеки цивільної авіації (EASA) та Європейського центру з попередження і контролю захворюваності (ECDC).

Зазначимо, як повідомляв "Погляд", Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) опублікувала рекомендації при авіаперевезеннях у зв’язку з пандемією COVID-19, розроблені спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародної організацією повітряного транспорту (IATA).

Нагадаємо, що сьогодні, 15 червня, Україна відновила міжнародне авіасполучення.