Новини
Бориспіль

Аеропорт «Бориспіль»: у валізі пасажира – запчастини літака АН-26


Чоловік прилетів в аеропорт «Бориспіль» зі Стамбулу та через «зелений кородидор» намагався пронести метеорологічний радар та процесор, зняті з літака АН-26, вартістю 5 тисяч євро.

Як повідомляє Київська митниця Держмитслужби, при вибірковому митному контролі інспектори митниці у валізі українця виявили метеорологічний радар та процесор до нього. Згідно з наявної до них документації прилади зняті з цивільного судна АН-26, що базується у Республіці Малі (Африка). В інвойсі, виставленому запорізькому підприємству, вказано і їх вартість для митних цілей – 5 тисяч євро.

Зі слів чоловіка, він є членом екіпажу борта АН-26, а зазначені прилади з нього він привіз в Україну на ремонт. Чому товар ввозився з порушенням українського законодавства та не був задекларований належним чином – залишається загадкою. Адже вибір «зеленого коридору» автоматично вважається заявою, зокрема, про відсутність товарів, обов’язкових для декларування.

Тож через порушення порядку проходження митного контролю «зеленим коридором», яким пасажири можуть безмитно ввезти товари загальною вартістю до 1 тисячі євро, стосовно пасажира працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил за ст.471 Митного кодексу України. Радар та процесор було вилучено.

«Погляд» також інформував, що у відділенні банку привласнили понад 12 млн грн.

Читайте також про стрілянину на Броварщині: п’ятьох молодиків затримано.