Новини
Суспільство
Київ

80-річна киянка хотіла покінчити життя самогубством


У Києві на вулиці Челябінська патрульним вдалося запобігти самогубству літньої жінки, яка хотіла стрибнути з вікна 8-го поверху.

Правоохоронців викликала очевидиця з сусіднього будинку. Вона помітила бабусю, яка сиділа, звісивши ноги з вікна восьмого поверху. Заявниця зробила висновок, що та збирається стрибнути вниз, повідомляє патрульна поліція Києва.

За декілька хвилин на місце виклику прибув автопатруль у складі Оксани Піскун та Ярослава Колодяжного. Інспектори вирахували потрібну квартиру, двері якої їм ніхто не відчинив. Вони почали збирати відомості про рідню жінки та викликали на місце рятувальників зі спеціальною технікою.

Допомогли у порятунку жінки й мешканці квартири з сьомого поверху, дозволивши патрульним зайти у своє помешкання. Тож патрульна Оксана розташувалася у сусідів та координувала дії напарника, який у цей час піднімався драбиною рятувальників.

Коли патрульний Ярослав дістався восьмого поверху пожежною драбиною, він запитав, що у жінки трапилося. Вона відповіла: «Я більше не можу так жити… За що мені це все? Я пропрацювала 60 років, і, коли виходила на подвір’я, мені люди «дякую» казали, а зараз я не можу піти так, як хочу».

Після цього патрульний обережно допоміг бабусі повернутися до кімнати.

Нещодавно «Погляд» інформував, що у Києві з вікна висотки випала жінка.

Читайте також про загадкові самогубства: з вікон коронавірусних лікарень Києва вистрибують люди.