Новини
Новини Київської області
Спорт

Триває спортивний фестиваль SportFestUA


На ВДНГ 5 та 6 квітня відбувається щорічний масштабний спортивний фестиваль SportFestUA.

Традиційна сезонна подія проходить для професійних спортсменів та аматорів. Тут буде представлене спортивне спорядження, обладнання та харчування, можна буде дізнатися про нові технології спортивної індустрії.

У рамках SportFestUA представлені:
• SportExpoUA - наймасштабніша в Україні виставка спортивного спорядження, приладдя та товарів для заняття спортом та туризмом. На виставці представлені більше 100 світових та українських брендів виробників спортивних товарів, серед яких Under Armour, Puma, New Balance, Saucony, Adidas, Polar, Decathlon та інші.
• Kids Sport Fest - це спортивні локації з різними видами спорту, дитяча легка атлетика, болдерінг, стрибки на батуті, міні футбол, хокей на траві, регбі, стрільба із луку, боротьба, надувна смуга перешкод, естафети.
• Healthy Food Market - це майданчик-ярмарок, на якому представлені виробники здорових продуктів харчування, органічної їжі та біологічно-активних домішок. На самому ярмарку можна придбати корисну та здорову їжу, також спробувати її неподалік на фуд-кортах спілкуючись із однодумцями.
• Lecture zone – це майданчик, на якому успішні особистості зі світу спорту діляться власними історіями та відповідають на запитання відвідувачів.
• Kids zone – майданчик, де діти під доглядом вихователів та аніматорів зможуть проводити час.

Коли: 5 квітня з 12:00-20:00, 6 квітня з 10:00-20:00
Де: Виставковий центр ВДНГ, проспект Академіка Глушкова 1, павільйон 19.
Вхід безкоштовний.