Новини
Вишгород
Суспільство
Київщина-суспільство

28 вересня на Вишгородщині продовжаться навчання для саперів

Може бути гучно.

28 вересня на Вишгородщині продовжаться навчання для саперів - зображення

Сьогодні, 28 вересня, на території Вишгородського району продовжуються навчання для саперів. Під час заходів будуть відпрацьовуються навички з вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів. Про це у середу повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що в зв'язку з продовженням навчання для саперів у громадах області та, зокрема Вишгородсього району, можливо буде чути звуки вибухів.

Мешканців регіону закликають дотримуватися правил безпеки, зберігати спокій та довіряти лише офіційним джерелам.

Нагадаємо, на Київщині підрозділи ДСНС вже знешкодили 68 464 вибухонебезпечних предмети. Зокрема, вже обстежили 20879,44 га території, з них 4722,48 га – с/г угідь та 56,18 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 1267 об’єктів та 1999 домогосподарств, 1805,76 км автомобільних доріг, 1377,753 км ліній електропередач та 11,443 км газопроводу. Та, попри це, як раніше повідомлялося, до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.

До слова, також 28 вересня буде гучно на Білоцерківщині. Там заплановано проведення вибухових робіт на гранітному кар'єрі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.