Новини
Україна
Біла Церква
Київщина-суспільство

Жителів Білоцерківщині попередили про "вибухові роботи" 28 вересня

28.09.2022
Людей закликають зберігати спокій.

Жителів Білоцерківщині попередили про

28 вересня з 8:00 до 17:00 на ТОВ "Рокитнянський гранкар'єр", що в Білоцерківському районі, заплановано проведення вибухових робіт. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що дані роботи пов’язані з технологічними процесами. Натомість для попередження населення подаватимуться звукові сигнали різної інтенсивності:

перший (попереджувальний) – один тривалий, за 1 годину до проведення вибуху;

другий (бойовий) – два тривалих, під час яких здійснюватимуться вибухи.

третій – три коротких, що означатиме відбій.

Крім того повідомляється, що технологічні вибухи будуть проводитися також на ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр".

Жителів Білоцерківщині закликають збергати спокій, бути обачними та слідкувати за інформацією лише з офіційних джерел.

До слова, на Київщині підрозділи ДСНС вже знешкодили понад 68 тис. вибухонебезпечних предмети. Зокрема, вже обстежили 20879,44 га території, з них 4722,48 га – с/г угідь та 56,18 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 1267 об’єктів та 1999 домогосподарств, 1805,76 км автомобільних доріг, 1377,753 км ліній електропередач та 11,443 км газопроводу. Та, попри це, як раніше повідомлялося, до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.