Новини
Бородянка

27 сесія Бородянської районної ради: прапора ОУН та питання водопостачання у селищі Клавдієво-Тарасове


4 червня в залі засідань Бородянському районному Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка пройшла 27 сесія Бородянської районної ради VIIскликання. Одним із питань, що розглядались стало депутатське звернення Близнюкової Л.В. «Про використання революційного прапора ОУН на території Бородянського району». Дану пропозицію, як повідомляє Бородянська РДА, депутати районної ради після бурхливої дискусії не підтримали. В «різному» селищний голова Клавдієва-Тарасового Михайло Скиба поінформував присутніх про ситуацію, яка склалася сьогодні на його підвідомчій території з питання водопостачання комунальним підприємством Київської обласної ради «Бородянкатепловодопостачання». Також на порядку денному було розглянуто наступні питання:
 1. Про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 №287-24-VII «Про районний бюджет Бородянського району на 2018 р.».
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Бородянського району за І квартал 2018 року.
 3. Про інформацію Бородянського відділу Фастівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Бородянського району у 2017 році.
 4. Про затвердження середньострокової Стратегії розвитку Бородянського району на період до 2020 року.
 5. Про затвердження доповнень до Програми енергозбереження ( підвищення енергоефективності) Бородянського району на 2017-2020 роки.
 6. Про звіт головного лікаря КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» про проведену роботу
 7. Про затвердження районної Програми «Шкільний автобус» на 2018-2019 р.р..
 8. Про внесення змін до Програми розвитку системи освіти Бородянського району на 2017 – 2019 роки.
 9. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Бородянської районної ради Київської області.
 10. Про введення 5 додаткових ставок до штатного розпису КУ БРР «Інклюзивно – ресурсний центр».
 11. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.
 12. Про затвердження розпорядження голови Бородянської районної ради «Про звільнення Савчука Д.Б.».
 13. Про призначення в.о. директора КП БРР «Бородянська МТС».
 14. Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.
 15. Про продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.
 16. Про внесення змін в рішення двадцять другої позачергової сесії сьомого скликання «Про надання в оренду спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району» №259-22-VІІ від 31.10.2017 року в частині площі, що надається в оренду Бородянському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по вул. Центральній, буд. №228, в смт Бородянка.
 17. Про втрату чинності п.2 Додатку до рішення Бородянської районної ради «Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району» від 22.12.2017 року №301-24-УІІ.
 18. Про затвердження переліку комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району, що підлягає приватизації шляхом викупу у 2018 році.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,5917 га, що перебуває у власності ПАТ «Київмедпрепарат» для обслуговування бази відпочинку Київська область, Бородянський район, Пісківська селищна рада, за межами смт Пісківка Бородянського району Київської області.
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності ТОВ «АГРОІНВЕСТ КОРП» в межах Пісківської селищної ради Бородянського району Київської області.
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності ТОВ «ВІННИЦЯАГРОЛЕНД»Мигалківської сільської ради Бородянського району Київської області.
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності ТОВ «ГОЛДІСТРЕЙТ КОРП» в межах Мигалківської сільської ради Бородянського району Київської області.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності ТОВ «ЛЕНДХОЛД ЕССЕТС» в межах Пісківської селищної ради Бородянського району Київської області.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності ТОВ «НОВОЗЕМ ІНВЕСТ» в межах Мигалківської сільської ради Бородянського району Київської області.
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності ТОВ «ТЕРРА СОЛЮШНС» в межах Пісківської селищної ради Бородянського району Київської області.
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності ТОВ «ХЕРСОНАГРОЛЕНД»Мигалківської сільської ради Бородянського району Київської області.
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності ТОВ «ЧАС ІНВЕСТИЦІЙ» в межах Пісківської селищної ради Бородянського району Київської області.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі селища Клавдієво-Тарасове Бородянського району Київської області.
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 4.0000 га, що перебуває в оренді. ТОВ «АВТОБАНСЕРВІС» на території Микулицької сільської ради Бородянського району Київської області (за межами населеного пункту).
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 4.0000 га та 1.7001 га, що перебувають в оренді. ТОВ «АВТОБАНСЕРВІС» на території Микулицької сільської ради Бородянського району Київської області (за межами населеного пункту).
 31. Про розгляд депутатського звернення Близнюкової Л.В. «Про використання революційного прапора ОУН на території Бородянського району».
 32. Різне.
Більшість рішень з питань порядку денного прийнята депутатами без обговорення, оскільки попередньо заслуховувалась на відповідних комісіях і президії районної ради.