Новини
Київ

25 листопада міст через Дніпро у Києві стане помаранчевим (ВІДЕО)

Також жовтогарячим кольором підсвітять Арку дружби народів.

Також жовтогарячим кольором підсвітять Арку дружби народів.

Про це повідомили у Вечірньому Києві.

З нагоди початку Міжнародної соціальної акції «16 днів проти гендерного насильства» 25 листопада з 17:00 до 22:00 Парковий міст через Дніпро (Пішохідний міст) та Арку дружби народів у Києві підсвітять помаранчевим кольором.

«Помаранчевий колір – колір надії – обраний кольором глобальної кампанії «Orange the World: 16 днів активізму проти гендерного насильства», що започаткована ООН у 1991 році. Цей колір символізує більш яскраве майбутнє, вільне від насильства проти жінок та дівчат, як єдину символіку заходів в рамках кампанії по всьому світі».

Представництво ООН Жінки в Україні

Тож у такий спосіб хочуть привернути увагу до проблем домашнього насильства, а також нагадати тим, хто потерпає від домашнього насильства – ви не одинокі, ніколи не пізно розірвати коло насильства.

До слова, у різні часи цю акції підтримували будівля парламенту Нідерландів, Європейської комісії у Брюсселі та Європейського парламенту в Страсбурзі. Україна вперше приєдналася до соціальної акції 20 років тому.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що долю столичного Гостиного двору вирішуватимуть кияни.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.