#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Кримінальні новини
Війна з Росією

229 дітей стали жертвами воєнної агресії рф

16.05.2022
Ще понад 421 дітей поранено.

229 дітей стали жертвами воєнної агресії рф - зображення

Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинуло 229 дітей та понад 421 поранено. Таким чином, станом на ранок 16 травня постраждали більше ніж українських 650 дітей, повідомляють в прес-службі Офісу генпрокурора України.

"Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 140, Київській – 116, Харківській – 100, Чернігівській – 68, Херсонській – 48, Луганській – 45, Миколаївській – 44, Запорізькій – 28, Сумській – 17, у м.Києві – 16, Житомирській – 15", –

Офіс генпрокурора України

Також зазначається, що цифри є не остаточними, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Крім того повідомляється, що через бомбардування та обстріли збройними силами рф українських міст та сіл пошкоджено 1748 закладів освіти. При цьому 144 з них зруйновано повністю.

Нагадаємо, днями глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн назвала росію "прямою загрозою світовому устрою", натомість напад на Україну – "варварським".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.